Vyhrajsito

logo
 
step 1

Tvar SMS

Vybereš si hru, která tě zaujala nebo se Ti nejvíce líbí a ve které chceš soutěžit. Každá soutěž má svůj vlastní kód pro přesnou identifikaci soutěže. Každá soutěž se skládá z tvaru VSTmezeraKÓD kde VST znamená VYHRAJSITO a je stále stejné a KÓD se mění podle soutěže. JE TO JEDNODUCHÉ ;-)

step 2

Odeslání SMS

Super! vybral/a jsi si hru a teď jen odeslat SMS ve správném tvaru a VYHRÁT. Ukážu Ti jak na to: Pošleš SMS ve tvaru VST 9 a to odešleš na 903 09 50. Znamená to, že jsi se zúčastnil/a soutěže, která má kód 9 a smska tě stála 50kč. Kód soutěže vždy najdeš pod obrázkem. Počet SMS není omezen ;o)

step 3

Odpověď

Skvěle! Pokud jsi odeslal/a správný tvar soutěžní smsky, tak během chvilky se ti na mobilu objeví odpověď, zda jsi VYHRÁL/A. Pokud si VYHRÁL/A, přijde ti v smsce gratulace - pak nás zkontaktuješ a domluvíme přesné předání výhry. Pokud smska nebyla výherní ukáže se Ti kolik sms zbývá k výhře...

VÝHERNÍ TIP

Chceš se zúčastnit soutěže, která je nejblíže k výhře? Ok, žádný problém! stačí poslat SMS ve tvaru VST TOP na číslo 903 09 50 a zúčastníš se soutěže, která je nejblíže k výhře.

VIRTUÁLNÍ SMS

Nebaví tě psát smsky? Když se u nás ZDARMA zaregistruješ a koupíš si virtuální SMSky, tak se pouze přihlásíš a jen PŘIHAZUJEŠ. NAVÍC od nás dostaneš dárek - několik virtuálních SMSek úplně ZDARMA!!! PŘIHAZOVACÍ tlačítko najdeš vždy v detailu soutěže ve spodní části - URČITĚ TO VYZKOUŠEJ!

Pomocná ruka

Nevíš si rady? Nevadí napiš nám na email: info@vyhrajsito.cz a obratem ti odpovíme na tvou otázku.

zapamatovat si mě

Zasílat novinky

happytechnik klemantis anipop iStamp - razitka ecreative