Vyhrajsito

logo
 

Chceš se podívat co všechno jsme si pro tebe připravili? Jen se podívej a vyber si co se ti líbí a to si hned a jednoduše stáni! Pro rychlou návštevu našeho portálu jsme ti připravili IKONKY, které si můžeš umístit přímo na plochu a mít VyhrajSiTo.cz hned po ruce. Pokud se ti líbí náš styl tak si určitě vybereš i tapetu na plochu počítače nebo pozadí pro tvůj mobil.

Ikony

VyhrajSiTo-1  VyhrajSiTo-2  VyhrajSiTo-3  VyhrajSiTo-4  VyhrajSiTo-5  VyhrajSiTo-6  VyhrajSiTo-7

Balíček s ikonami obsahuje

Po stažení a následném rozbalení "VSTikony.exe" se ti vytvořila na disku C složka VSTikony. Tuto složku otevři a uvnitř najdes naše ikony + dva zástupce. Jeden zástupce již má nastavenou ikonu, takže ho můžeš přetáhnout na pracovní plochu. Druhý zástupce je bez ikony. Ikonu můžeš změnit následujícím postupem: 1x kliknout pravym tlacitkem na zastupce a kliknout levym tlačítekem na vlastnosti, jsme v založce webovy dokument, klikneme na změnit ikonu, dáme procházet v našem případe jsou ikonky na C:\VSTikony\ (celá adresa s ikonkou: C:\VSTikony\vyhrajsito2.ico) a potvrzujeme tlačítky OK. V případě problémů nám napiš na info@vyhrajsito.cz

Pozadí

Pozadí jak na něj

Líbí se ti nějaký z našich bannerů? Fajn, vyber si z připravených rozlišení, která jsou optimalizována jak pro monitory i mobilní zařízení. Vyber si správné rozlišení pro tvůj monitor, notebook nebo mobil a klikni na rozlišení. Tapeta se ti zobrazí v novém okně, poté klikni pravým tlačítkem na obrázek a bud obrázek uložíš do počítače tlačítkem "Uložit obrázek jako ", nebo si přímo nastavíš obrázek jako tapetu pomocí tlačítka "Nastavit pozadí plochy". A je to!

zapamatovat si mě

Zasílat novinky

happytechnik klemantis anipop iStamp - razitka ecreative