Vyhrajsito

logo

 

1.

Provozovatelem soutěží je Rostislav Homolka - Vyhrajsito.cz, Komenského 973, 39901 Milevsko, IČ: 75080958, dále jen Provozovatel

2.

Odesláním jakékoli SMS zprávy, nebo dobitím virtuálních sms na www.vyhrajsito.cz uživatel potvrzuje, že souhlasí s podmínkami, které si na serveru www.vyhrajsito.cz přečetl, porozuměl jim a souhlasí s nimi. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda uživatel odeslal SMS zprávu ve správném či špatném formátu.

3.

Soutěží se mohou účastnit osoby starší 18 let (včetně). Ze soutěží jsou vyloučeni provozovatelé portálu www.vyhrajsito.cz, jejich rodinní příslušníci a jejich osoby blízké.

4.

V případě zásahu jakékéli vyšší moci si provozovatel vyhrazuje právo soutěže pozastavit, upravit, ukončit nebo zrušit bez jakékoli náhrady.

5.

Uživatel si je vědom toho, že odesláním SMS zprávy se účastní soutěže, která je provozována pomocí Premium SMS s některým ze zvýšených tarifů 99, 89, 79, 59, 50, 39, 25 Kč vč. DPH za 1 SMS zprávu. Za odeslané SMS nebo virtuální SMS z klientského účtu nelze požadovat jakoukoli náhradu.

6.

Pokud jsi odeslal/a soutěžní smsku ve správném tvaru, tak během chvíle ti přijde na telefon odpověď zda jsi vyhrál/a a jak nás máš kontaktovat. Pokud ti přijde smska, že jsi nevyhrál/a ukáže se ti kolik sms zbývá do výhry. Posílání soutěžní smsky můžeš libovolně opakovat.

7.

Dobíjení virtuálních SMS je vždy dle aktuálního ceníku. Změna ceny virtuálních SMS nemá vliv již na zakoupené virtuální SMS. Ceny virtuálních SMS mohou být změněny bez předchozího upozornění. Odesláním virtuální SMS se odečte virtuální SMS z vašeho uživatelského účtu. Virtuální SMS jsou platné 6 měsíců od dobití na účet uživatele, pak propadají bez nároku na vrácení peněz.

8.

Výhercem v soutěži se stává ten, jehož SMS nebo virtuální SMS zpráva je doručena v určitém pořadí, které je vždy uvedeno u každé soutěže. Pořadí každé soutěžní SMS zprávy je jednoznačně určeno datem a časem přijetí do systému www.vyhrajsito.cz.

9.

Uživatel, který odešle SMS zprávu, obdrží obratem informace na číslo, ze kterého byla SMS zpráva odeslána o tom, zda vyhrál soutěž, nebo v jakém pořadí byla jeho SMS přijata. Po odeslání virtuální SMS budou uživateli sděleny informace pomocí SMS zprávy na číslo, pod kterým je na serveru www.vyhrajsito.cz registrován.

10.

Každý výherce má povinnost kontaktovat emailem soutěžní portál www.vyhrajsito.cz a uvést adresu, na kterou má být výhra doručena. Pokud výherce nekontaktuje soutěžní portál www.vyhrajsito.cz do 14dnů ode dne kdy vyhrál, propadá výhra bez jakéhokoli nároku provozovateli soutěží.

11.

Výhry jsou přepravovány prostřednictvím společnosti Česká pošta s.p. po celé ČR a SR. Výhry budou provozovatelem odeslány nejpozději do 5-ti týdnů od konce dané soutěže. Vlastnictví k výhře přechází na vítěze jejím převzetím výhercem. Výherce je povinen výhru bez zbytečného prodlení převzít. Nepřevezme -li výherce výhru a po uplynutí úložní doby zásilky a jejím vrácením zpět provozovateli, výherce ztrácí na výhru nárok a výhra propadá provozovateli.

12.

Náklady na dopravu výhry k výherci platí provozovatel. Veškeré další náklady na vyzvednutí, odeslání na reklamaci atd., hradí výherce.

13.

Výherce má právo odstoupit od výhry, kterou regulérně a po právu vyhrál na www.vyhrajsito.cz, a to do 14dnů od data, kdy výhru převzal. Výhru musí odeslat nepoškozenou v originálním balení zpět provozovateli www.vyhrajsito.cz na své vlastní náklady. Provozovatelem mu bude vrácena cena výherní sms zprávy. Výherce nemá nárok na vrácení nákladů, které mu vznikly pro převzetí výhry. V případě, že výherce odstoupí od výhry a výhru vrátí, pak ten, kdo se účastnil soutěže a byl by následným výhercem, nemá na vrácenou výhru nárok.

14.

Výherci své případné nároky na reklamace (rozbití přístroje atd...) výher reklamují u společností nebo osob uvedených na záručním listu, na své náklady a nebezpečí a dle občanského zákoníku.

15.

Provozovatel si vyhrazuje právo kontrolovat pravost a validitu jakýchkoli SMS zpráv a zablokovat nebo vyřadit uživatele, který se pokusil ovlivňovat, falšovat proces odesílání nebo přijímání SMS zpráv do systému a který porušil tyto podmínky.

16.

Je zakázáno kopírovat jakýkoli obsah, který se nachází na tomto soutěžním portálu, jak po částech, jako celek nebo soutěžní systém jako takový.

17.

Provozovytel si vyhrazuje pravo zpracovavat vsechny data uzivatelu v souladu se zakonem a taktez si vyhrazuje pravo jakkoli disponovat s emailovyma adresama uzivatelu. Zejmena pak emailove kontakty prodat, pronajmout, ci jinak vyuzivat ke svym marketingovym ucelum. Vsichni uzivatele plne a bez vyhrad souhlasi s obchodnima podminkama.

18.

Pořadatel si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky bez předchozího upozornění. Tyto podmínky budou vždy uvedeny na webu www.vyhrajsito.cz . Pro účastníky soutěže je účinné to znění podmínek, které je uvedeno na webu www.vyhrajsito.cz v době odeslání soutěžní sms zprávy.

zapamatovat si mě

Zasílat novinky

happytechnik klemantis anipop iStamp - razitka ecreative